Питання-відповідь

Візьміть рулетку і відкрийте стулки вікна.
Ширина вікна виміряйте зовні мінімальну ширину від стіни до стіни, як можна ближче до рами вікна. Додайте до цього розміру 60 мм і ви отримаєте ширину вікна.
Висота вікна виміряйте відстань зовні від стіни зверху до водовідливу знизу (або до підвіконня по діаганолі якщо відлив не на одному рівні з підвіконням). Вибераєте точки для виміру, як можна ближче до рами вікна
.
Точні розміри пластикового вікна для виготовлення, може визначити тільки Проффессіональний заміряє!

При монтажі конструкцій винесення сміття і демонтованих виробів проводиться до сходової клітки. Ніяких додаткових оплат, крім суми, зазначеної в договорі не потрібно.

Якщо Ви викличете зморщок, він підкаже Вам, як краще вчинити в Вашої конкретної ситуації. Ця послуга буде безкоштовною. Як правило, решітки не заважають демонтажу і монтажу вікна ПВХ, тому що і те й інше здійснюється зсередини приміщення. Однак, з-за ґрат, швидше за все, буде складно встановити водовідлив і москітну сітку.

Доведеться замінити весь склопакет. Склопакети змінюються дуже легко, викличте майстра сервісної служби. Він заміряє розмір склопакета. Після його виготовлення майстер демонтує розбитий склопакет і встановить новий.

Так, сміття звичайно буде. Перед установкою пластикового вікна Вам необхідно буде накрити меблі і підлогу тканиною або плівкою. Монтажники зберуть все будівельне сміття в пакети.

Для установки москітної сітки необхідно: тримаючи москітну сітку за ручки вивести її назовні отвору пластикового вікна, верхню частину сітки вставити в верхні куточки і опустити сітку, ввівши її в нижні куточки.
Для демонтажу сітки виконати цю операцію в зворотній послідовності. На зимовий період її краще прибирати.

Сучасні пластикові вікна мають цілий ряд переваг:
– вони довговічні (Ви і Ваші діти зможете насолоджуватися їх перевагами протягом декількох десятків років);
– стійкі до всіх видів метеорологічних впливів (ні дощ, ні сніг, ні вітер не зможуть зіпсувати їх прекрасний зовнішній вигляд);
– герметичні (врятують Ваш будинок від шуму, пилу, морозів і протягів);
– повністю пожежобезпечні, оскільки в рецептуру пластика входять антипірени, які не підтримують горіння;
– екологічні – виробництво не забруднює навколишнє середовище і допомагає зберігати ліси, які могли б піти на виготовлення дерев’яних вікон.

Пластикові вікна дуже герметичні, тому в приміщенні буде розжарюються волога. Вихід тут один потрібно регулярно провітрювати приміщення. Але проблему можна вирішити і іншим шляхом. Зараз можна встановити спеціальні віконні вентильовані профілі, які будуть забезпечувати приплив свіжого повітря, а пил і шум будуть як і раніше залишатися за вікном.

Головне оберігати вікна від механічних впливів. Щоб вікна вам довше служили, рекомендується змащувати рухомі елементи фурнітури не містять смолу засобами. Віконний профіль дуже легко миється, але для очищення не можна використовувати порошкові і шліфують чистячі засоби, а також засоби, що містять розчинники. Гумові ущільнювачі, виготовлені з каучуку, необхідно два рази на рік очищати від бруду. Уникайте розчинників! Використовуйте засоби, що містять гліцерин або силіконове масло.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: