Секційні ворота Алютех в Україні

Установка воріт від 7 робочих днів під ключ
• Встановлюємо конструкції заводу Алютех з 2007 року.
• Кваліфіковані монтажні бригади.
• Гарантія до 5 років.

Як ми працюємо

rv4

1. Дзвінок.
2. Попередня ціна.
3. Зустріч.
4. Розрахунок проекту і комплектації.
5. Остаточна ціна.
6. Підписання договору.
7. Встановлення.

Пристрій

Конструкція підйомно-секційних воріт передбачає секції, які з’єднуються за допомогою петель і пересуваються по спеціальних напрямних шин, які спочатку кріпляться по краях отвору і далі заводяться під перекриття будівлі.

vorota7

Плюси і мінуси

• Завдяки тому, що для виготовлення полотна секційних воріт використовується сталь, вони відрізняються довговічністю і міцністю.
• Особливе з’єднання листів між собою повністю виключає можливість їх розшарування.
• Спеціальне наповнення таким матеріалом, як поліуретан, дозволяє забезпечити високі теплоізоляційні властивості. Настільки, що в закритому положенні секційні ворота здатні надійно захистити приміщення від тепловтрат.

Гаражні ворота

Залежно від цілей, для яких використовуються підйомні ворота, їх товщина може бути різною. Від цього параметра залежить теплопровідність, однак на нього також впливає і наявність утеплювача, який може бути відсутнім зовсім. Втім, такі конструкції, враховуючи клімат нашої країни, затребувані рідше, ніж утеплені моделі.

vorota4

Промислові ворота

Якщо порівнювати два види секційних воріт: в гараж і промислові, то другі будуть більш надійними і довговічними, тому що використовуються вони набагато частіше й інтенсивніше, тоді як гаражні моделі мають цілком оптимальний термін експлуатації для повсякденного використання.

vorota5

При виборі електроприводу секційних воріт виходять з призначення, розмірів і ваги їх конструкції. Розрахований для побутового застосування привід за ціною обійдеться в рази доступніше аналогічної за характеристиками промислової моделі.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: