Інструкція по експлуатації та догляду за конструкціями з ПВХ-профілів

Шановний Замовник!

Купуючи у нас світлопрозорі огороджувальні конструкції з ПВХпрофілів, виготовляються відповідно до ТУ У В 2.6-23 16971 8-001-98. Відповідають нормативним вимогам по тепло- і шумозахисту, пожежної санітарногігієнічної безпеки, стійкості до агресивних середовищ придбаних Вами конструкцій підтверджується відповідними сертифікатами.

В процесі експлуатації віконних конструкцій, просимо дотримуватися низки нескладних правил і рекомендацій:

1. ДОГЛЯД ЗА ПРОФІЛЯМИ

  • Після установки вікон і закінчення ремонтнобудівельних робіт видаліть захисну плівку (бажано протягом терміну не більше 30 днів), щоб не допустити її висихання на ПВХпрофілі, тому що тривалий вплив УФвипромінювання значно ускладнить її видалення.
  • Виключіть механічні дії твердими предметами на поверхню рами і стулок.
  • Чистка вікна не представляє проблем і може проводитися спеціальним миючим засобом, що не містять абразивні компоненти, ароматичні розчинники (бензин, ацетон, скипидар, нафта та ін.), кислоти.

Забруднення легко усуваються будь-яким мильним розчином. Утвориться мильна плівка попереджає виникнення електростатичного напруги. Найкраще купувати рідким засобом для чищення. Його наносять на поверхню рами м’якою лляною тканиною і дають висохнути. Потім раму протирають сухою або ледь вологою серветкою.

2. ФУРНІТУРА

  • У Вашому вікні встановлена високоякісна фурнітура, яка відрізняється тривалим терміном експлуатації. Всі рухомі елементи фурнітури, металеві труться на стулці пластикового вікна не менше двох разів на рік, восени і навесні, необхідно обробляти мастилом, яка не містить смол і кислот. Це може бути машинне масло або технічний вазелін.
  • У закритому положенні вікна досить герметичні. Механізми мають надійне антикорозійне покриття. Однак, якщо, наприклад, пішов дощ, а ви не встигли закрити вікна, і на механізми потрапила велика кількість вологи, рекомендуємо їх акуратно протерти сухою серветкою. Після закінчення дощу відкрийте стулку, щоб волога повністю випарувалася.
  • ВИКЛЮЧІТЬ потрапляння в рухомі частини вікна будівельного сміття піску, крейди, залишків будівельного розчину і т.п. Пам’ятайте, що при наявності в фурнітурі будівельного сміття або інших абразивних елементів Продавець може зняти з себе зобов’язання з гарантійного ремонту та обслуговування встановлених вам виробів. Якщо засмічення фурнітури всетаки сталося, постарайтеся видалити пилососом будівельний пил з усіх шарнірів і рухомих елементів механізмів; краплі цементу і білення видаліть водою і нейтральним миючим засобом.
  • При зміні положення стулки слід акуратно зафіксувати її в закритому положенні, притиснути стулку до рами (!) І тільки потім обертанням ручки вибрати положення стулки, яке вам необхідно.
  • Не перевантажуйте стулку вікна додатковою вагою. У відкритому стані не притискайте її до стіни і не залишайте ніяких предметів між стулкою і рамою.
  • При закриванні вікна, щоб уникнути нещасних випадків, користуйтеся тільки ручкою, не беріться руками за стулку або раму при цьому. Не застосовуйте до ручки надмірних зусиль.
  • Якщо віконна ручка розбовталася, для усунення цього дефекту необхідно підняти знаходиться під нею декоративну планку, повернути її з вертикального положення в горизонтальне і затягнути гвинти. Іноді, від неправильної експлуатації, ручки починають поскрипувати. Це легко усунути шляхом змащення обертових частин ручки машинним маслом.

3. УЩІЛЬНЮВАЧІ

  • Як ущільнювачі для скла та наполегливих ущільнювачів використаний EPDM (етилен пропілен дімономер) з тривалим терміном служби. Всі ущільнювачі, так само як і водовідвідні канали (розташовані в нижній горизонтальній частині рами зовні вікна), повинні своєчасно очищуватися від скупчення бруду.
  • Смог від проходить транспорту осідає у вигляді бруду і масла і на поверхні ущільнювачів і утворюється тонка плівка, яка знижує еластичність ущільнення. Для догляду за ними є спеціальні засоби, до складу яких входить силіконове масло. Якщо у вас немає можливості використовувати спецзасоби, можна купити в аптеці касторове масло. У бюджетному варіанті це відмінний замінник. В крайньому випадку, гумове ущільнення можна очищати мильним розчином. Після змивання бруду гуму не витирають насухо, а залишити на поверхні ущільнювача мильний розчин. 

4. РЕГУЛЯРНЕ ПРОВІТРЮВАННЯ

  • Ваші євровікна забезпечують високу герметичність закривання. Не забувайте про своєчасне вентилювання повітря в приміщеннях.

Провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 10 хв і щоранку протягом 20-30 хв.

Чи не знижуйте температуру в приміщенні в холодну пору року нижче +18 град.

Чи не перекривайте фіранками, гардинами і т.п. потік теплого повітря від радіаторів опалення, розташованих безпосередньо під вікном, до вікна.

  • Звертаємо Вашу увагу на те, що поява чи ні конденсується на склі вологи, обумовлюється наступними факторами: показниками повітря за вікном і всередині приміщення, вологістю повітря в приміщенні, опором теплопередачі обраного Вами склопакета і в цілому конструкції (всі типи, пропонованих Вам остеклений сертифіковані в системі УкрСЕПРО), ступенем утеплення укосів Вашого приміщення. Щоб уникнути утворення конденсату на склі необхідно стежити за вологістю і температурою повітря в приміщенні, провітрювати приміщення, забезпечувати правильну циркуляцію теплого повітря.
  • Вчасно необрізаних і незагерметізірованная належним чином монтажна піна, набравши в себе вологу, може також бути джерелом утворення конденсату. Одним з методів запобігання конденсату є утеплення укосів (ISOVER або плитковим пінопластом), що дозволяють підвищити коефіцієнт опору теплопередачі.

Дотримуючись всіх цих нескладних правил, ви дасте можливість вашим вікнам працювати дуже довгий час.

Поділитися посиланням: