Алюмінієві рольставні Алютех в Україні

Установка захисних ролет від 7 робочих днів під ключ
• Офіційний переробник білоруської компанії Alutech з 2007 року.
• Понад 200 встановлених ролет.
• Офіційна гарантія від 3 років.
• Сертифікований персонал.

Як ми працюємо

IMG_0955

1. Дзвінок.
2. Попередня ціна.
3. Зустріч.
4. Розрахунок проекту і комплектації.
5. Остаточна ціна.
6. Підписання договору.
7. Встановлення.

Найвразливіше місце будь-якої будівлі — вікна та двері. Захист вікон від несанкціонованого проникнення за допомогою решіток — рішення древнє, як світ, але не дуже естетичне.

Захисні ролети або рольставні — ефективна і респектабельна альтернатива ґратам. Їх встановлюють на вікна та двері магазинів, офісів, котеджів, торгових павільйонів. Якщо ваш офіс розташований в будівлі, що має історичну цінність, і ніякі зміни з боку фасаду не допускаються, ролокасети можна встановити зсередини. Колір захисної системи можна підібрати відповідно з колористикою екстер’єру, а механізм приховати за підвісними стелями.

Рольставні більш кращі і з точки зору пожежної безпеки. При виникненні небезпечних ситуацій вони відкриваються в лічені секунди. У сучасних моделях захисних ролет з електроприводом передбачена система аварійного відкривання.

IMG_0958

Технології дозволяють виготовляти ролети з урахуванням найрізноманітніших вимог споживачів. В асортименті відомих виробників можна знайти легкі і особливо міцні вироби з ручним або електричним приводом, різними типами замків. Найпрогресивніші моделі оснащуються таймером і іншими датчиками, що зводять втручання людини в управління до мінімуму.

Пристрій

Алюмінієві конструкційні сплави — найпоширеніший матеріал для виробництва захисних ролет. Вони не схильні до корозії, стійкі до агресивних впливів зовнішнього середовища, а сам матеріал абсолютно безпечний для здоров’я. Рольставні «Алютех» виготовляються з різних типів легкого алюмінієвого профілю, на поверхню якого наноситься полімерне покриття.

Стандартні колірні рішення захисних ролет від «Алютех» для алюмінієвих профілів різного типу включають до 8 варіантів виконання. До стандартних відносяться: білий, бежевий, сірий, сріблястий, коричневий, небесно-блакитний, рубіновий кольору, а також фарбування «під дерево». Ці кольори користуються найбільшою популярністю і гармонують з архітектурним виглядом сучасних будівель. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення ролет в інших кольорах. На вибір замовнику надається палітра відтінків за шкалою RAL.

Рольставні захищають ваш будинок або офіс не тільки від відвідування незваних гостей. Вони забезпечують додаткову теплоізоляцію, дозволяють регулювати рівень природного освітлення і частково поглинають шуми. Захисні ролети універсальні, їх можна встановлювати на вікна та двері всіх типів в уже існуючих або будуємих будівлях. У сучасному будівництві установка рольставен передбачається ще на стадії розробки проекту.
Керування захісних ролет може здійснюватися вручну або дистанційно за допомогою електричного приводу.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: