Вікна та двері ПВХ в Україні

Установка металопластикових систем від 7 робочих днів під ключ
• Офіційний переробник дніпропетровського заводу «Міропласт» з 2007 року.
• Офіційна гарантія 2 роки.
• Сертифікований персонал.

Як ми працюємо

IMG_1706

1. Дзвінок.
2. Попередня ціна.
3. Зустріч.
4. Розрахунок проекту і комплектації.
5. Остаточна ціна.
6. Підписання договору.
7. Встановлення.

Профільні системи

ПВХ профіля, які ми використовуємо у виготовленні вікон і дверей — це завжди сертифіковані, якісні системи, які ми можемо відповідально рекомендувати нашим замовникам. При цьому, виходячи з різних вимог до вартості, зовнішнім виглядом, теплофізичних властивостях, що найчастіше використовується, брендовому переваги, ми взяли наступні основні профільні системи: WDS Olimpia і 400 — нижня цінова категорія, WDS 500 і 7-а серія — середня і WDS 8-а серія в преміум сегменті.
Продукція під торговою маркою WDS виготовляється компанією «Міропласт», одним з найбільших і найбільш потужних виробників профільних систем з полівінілхлориду в Україні. Виходячи з цього, наш вибір і ліг на профільні групи цієї фірми, як найбільш відповідають критерію «ціна-якість» в кожному ціновому сегменті пластикових вікон і дверей.

Технічні характеристики віконних і дверних систем з профілю WDS

Olimpia. Це самий, що ні на є, «тендерний» профіль. У ньому немає нічого зайвого, оптимізований пластик (3-й повітряні камери, мінімізована товщина зовнішньої і внутрішньої стінки профілю) і металевий підсилювач, тепер має L-подібну форму. Але це все одно вікно з металопластику, на нього є сертифікат, і, якщо замовник хоче «закрити отвір», то кращого варіанту, ніж вікна і двері пвх з профілю WDS Olimpia важко знайти.

IMG_1709

WDS 400. Стандартна чотирикамерним система монтажною шириною 60 мм. «МІРОПЛАСТ» потрібно віддати належне в тому, що він спочатку робить хорошу систему за доступною ціною, а потім, у міру виробництва, удосконалює її характеристики, виходячи з вимог ринку. І якщо можна давати перше місце за самий «оптимальний» віконний профіль, то WDS 400 його візьме. Тому маючи потребу в склінні і обмежений бюджет на його покупку, з профілю серії WDS 400 Ви отримуєте двері і вікна пвх, які можна ставити без жодного докору сумління і рекомендувати його друзям.

Победа-3

WDS 500 і 7 series. Це профіля з монтажною шириною 70 мм. Тенденція до збільшення повітряних камер в профільних системах призвела до того, що кожен поважаючий себе виробник представив на ринку п’ятикамерну систему профілів. У WDS це серія 500. Далі, шляхом невеликої зміни геометрії профілю, з п’ятикамерної системи WDS 500 вдалося отримати шестикамерна 7-у серію. Обидві профільні системи мають досить добрі характеристики і мають свої незаперечні переваги перед системами з монтажною шириною 60 мм. Але ми повинні розуміти, що маркетологи не дарма їдять свій хліб, змушуючи нас купувати вікна і двері за вищою ціною, і у них завжди знайдеться достатньо аргументів на користь таких систем.

WDS 8 series. Це семікамерний профіль з монтажною шириною 82 мм. Завжди знайдеться клієнт, який вимагає собі «найкращого», ми не могли залишитися осторонь, і на вершині лінійки профілів, які використовуються для випуску вікон і дверей ПВХ нашим підприємством, поставили цю прекрасну серію. Це найкраща система WDS, яка за свою ціну може порадувати Вас максимальною кількістю повітряних камер, можливістю установки склопакета глибиною 44 мм, трьома контурами ущільнення, що робить її самої теплої й тихої у всій сучасній лінійці WDS. Красу її форм і кольору краще не описувати, а оцінити самому. При цьому, хотілося б зауважити, що застосовується нами оригінальний підсилює металевий профіль товщиною 2 мм дозволяє отримати вікна і двері пвх з високими механіко-міцності.

Фурнітура

Профільна система — це основа, силовий каркас вікна, а можливість довгої і комфортної його експлуатації залежить від віконної фурнітури. Ми працюємо з трьома відомими брендами.

«Maco». Австрійська фірма тривалий час займає провідне місце серед імпортних систем для поворотно-відкидних вікон і дверей ПВХ, даний бренд асоціюється з найвищою якістю і надійністю. А плавність і м’якість роботи даної фурнітури особливо затребувані у приватного замовника. Виходячи з цього фурнітура «Maco» найчастіше застосовується в середньому в преміальному ціновому сегменті.

«Vorne». Турецька компанія на ринку України також має свою довгу історію. І підкуповує в ній те, що виробник за цей час, постійно вдосконалюючи її, зміг з досить «бюджетної», за всіма параметрами продукції, зробити досить міцного «середняка» ринку, близького за характеристиками до провідних європейських брендів, але в цей час втримав ціну в дуже «розумних» межах.

«Axor». Це відносний новичок на ринку України. Виробництво налагоджене в Дніпропетровську на підприємстві AXOR Industry. Це одна з молодих, але дуже швидко зростаючих компаній. Вона змогла запропонувати на нашому ринку дуже затребувану фурнітуру для вікон і дверей з ПВХ, яка практично захопила на ринку України нижній ціновий сегмент. Маючи таку ціну можна було б сумніватися в якості і довговічності її роботи, але факти уперта річ, а вони кажуть про те, що фурнітура Axor за час роботи показала себе тільки з хорошого боку. Тому, дивлячись за стрімким розвитком фірми, постійним збільшенням номенклатури продукції, її вдосконалення, можна не сумніватися, що вже в найближчому майбутньому фурнітура AXOR Industry зможе повністю задовольнити ринок України в високоякісної продукції європейського рівня за українською ціною.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: