Металеві огорожі в Україні

Встановлення огорожі від 7 робочих днів під ключ
• Виробляємо огорожі з 2007 року.
• Кваліфіковані монтажні бригади.
• Гарантія 5 років.

Як ми працюємо

IMG_0961

1. Дзвінок.
2. Попередня ціна.
3. Зустріч.
4. Розрахунок проекту і комплектації.
5. Остаточна ціна.
6. Підписання договору.
7. Встановлення.

Надзвичайно популярний для улаштування огороджувальних конструкцій метал, з якого може бути виконано як весь виріб цілком, так і його окремі елементи. Вибір того чи іншого матеріалу визначається, дизайнерським рішенням, практичністю, ціною. Для виготовлення огорож в обробці можуть бути використані ковані, литі, зварні та збірні конструкції з нержавійки, чорних і кольорових металів з різними видами гальванічних покриттів, поліровані.
За призначенням металеві огорожі бувають: балконні, газонні, декоративні, для клумб, для ганку, для терас, паркани, сходові, секційні, вуличні.

Плюси і мінуси нержавійки

IMG_0970

Корозійна стійкість. Здатність сталі чинити опір корозії залежить від наявності в ній легуючих добавок: марганцю, нікелю, хрому. При концентрації хрому від 12 до 17% досягається відносно слабка корозійна стійкість. Якщо з такою нержавійки виготовити зовнішні огородження, з часом їх поверхня почне темніти. Щоб зрозуміти, яка марка сталі є в наявності, професіонали визначають процентний вміст легуючих добавок за допомогою спектрометра. У разі якщо немає можливості скористатися цим приладом, можна витримати деталь кілька днів в 2% розчині оцтової кислоти, або ж зачистити невелику ділянку поверхні і нанести кілька крапель мідного купоросу. За наявністю видимих змін в результаті хімічної реакції можна буде судити про наявність легуючих добавок у складі сталі.
Нержавійка з високою стійкістю до корозії, що застосовується компанією «Красень і Ко» для виготовлення огорож, має вміст хрому більше 18%. У народі таку сталь називають харчовою. Вона може застосовуватися і для виготовлення обладнання харчової промисловості.
Огородження з високолегованої нержавіючої сталі, розташовані на відкритому повітрі, не схильні до дії атмосферних опадів, корозії. Термін їх служби практично не обмежений.

Міцність. Висока опірність пошкоджень і зносу робить нержавійку не тільки привабливою, але й практичною.

Гігієнічність. Огородження з нержавійки відповідають всім гігієнічним вимогам і вимогам пожежної безпеки. Гладка поверхня не окислюється і не сприяє накопиченню хвороботворних бактерій.

IMG_0971

Простота експлуатації. Легкість догляду за поверхнею дозволяє на довгі роки зберегти елегантний зовнішній вигляд. Огородження з нержавійки красиві, гігієнічні і довговічні.

Screenshot_4

Плюси і мінуси

• Відсутність зварних швів.
• Ми збираємо, а не варимо свої огорожі. І коли наші монтажники, закінчивши роботу, пропилососять килим, плям не залишиться ніде.
• Досить висока ціна виправдовує себе завдяки практично «вічності» нержавійки.

Чорний метал

Для огороджувальних конструкцій, де фінансова сторона питання поставлено на чільне місце найоптимальнішим рішенням будуть сходові огородження з чорного металу. Найчастіше вони затребувані на зовнішніх сходах, в багатоповерхових будинках, офісних будівлях, з урахуванням перспективи їх тривалого використання в громадських місцях.

IMG-163287608ae085d6cbb1249b1b800c40-V

Металеві перила мають переваги перед конструкціями, виготовленими з інших матеріалів:
• їх механічна міцність набагато вище дерев’яних і забезпечує надійність і комфорт пересування по сходових маршах.
• у порівнянні з тим же деревом такі вироби набагато більш довговічні, не бояться механічних пошкоджень і не гниють.
• металеві перила і огорожі по вогнестійкості порівнянні з гранітом або мармуром, однак вони значно дешевше огорож, зроблених з вищевказаних матеріалів.
• використання різних видів з’єднань і легкість в обробці металу забезпечує можливість виготовлення та реалізації самих нестандартних рішень.

Сходові огорожі, виготовлені з чорного металу, перед фарбуванням зачищаються і обробляються ґрунтовкою. Потім наноситься шар фарби. При фарбуванні можуть використовуватися будь-які кольори, відтінки і різні способи фарбування: емаль по металу, порошкове фарбування, нанесення патини. Це дозволяє більш органічно вписати їх в інтер’єр, де на кольоровій гамі зав’язані багато дизайнерських рішень. При цьому важливо враховувати стійкість фарби до вигорання і атмосферного впливу. А для створення більшої естетики дані вироби можна поєднувати з кованими елементами.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: