Про компанію

IMG_1092

Раді вітати Вас на сайті ТОВ «Красень і К». Заздалегідь вдячні за час, який Ви приділили для його перегляду. Наша компанія вже впродовж багатьох років займається виготовленням і установкою вікон, дверей і фасадів з алюмінію та металопластику. У даній області нам допомагає накопичений досвід і конструктивна критика (якщо така є) наших постійних замовників. Ну а ми прагнемо до кращого, що, як кажуть наші клієнти, нам вдається.

IMG_1122

За роки роботи з’явилися нові напрямки, які дозволили найбільш повно задовольнити потреби наших замовників. Для приватних клієнтів гостро стояло питання щодо захисту від сонячних променів і від несанкціонованого проникнення — на це ми відповіли виробництвом різного типу жалюзі і захисних ролет. На запит торгових мереж і заправних комплексів про необхідність застосування промислових і гаражних секційних воріт — ми стали здійснювати монтаж даної продукції. Далі виникла необхідність в недорогих, але в той же час якісних металевих дверях — нами створений цех по їх виробництву і порошковому фарбуванні. На потребу в огорожі сходових маршів приватних будинків і офісно-виробничих будівель нами освоєна технологія виготовлення і монтажу як індивідуальних кованих, так і погонажних перильних огорож з алюмінію, нержавіючої сталі і скла. Наш багатий досвід в склінні фасадів будівель допоміг в освоєнні технології їх утеплення і облицювання профнастилом, композитними панелями і керамогранітом, що дозволило створити замкнутий цикл по монтажу фасаду будь-якого сучасного торгово-промислового об’єкта. Також не оминули ми увагою модну, в наш час, систему скляних внутрішніх перегородок, що стала стандартною для шоу-румів і бутиків, в якій зведено до мінімуму кількість кріпильних елементів, що дозволяє найбільш вигідно представити пропоновану продукцію. У тих галузях, де ми не маємо можливості самі виготовляти кінцевий продукт, ми спираємося на перевірених часом партнерів. Також будучи регіональними представниками фірми Tormax (Швейцарія), одного з провідних виробників систем автоматики для розсувних і револьверних дверей, ми змогли забезпечити замовника сучасними вхідними системами, без яких немислимий жоден сучасний діловий центр або супермаркет.

ПбКалинина-4

Але ми не забуваємо те, з чого починали свою діяльність, алюмінієвих і металопластикових вікон і дверей. За цей час ми змогли максимально вдосконалити технологію, звести до мінімуму так званий «людський» фактор, автоматизувати виробництво і контроль над ним. Як і раніше у нас є пропозиції в нижньому, середньому і преміальному ціновому сегменті вікон і дверей з ПВХ. За останній час зміни торкнулися в основному преміального сегменту, в якому, через неможливості продовження закупівель бельгійського п’ятикамерного профілю концерну «Deceuninck», з яким ми працювали з дня заснування нашої фірми, була обрана альтернатива у вигляді профілю «Brugmann» німецького концерну Salamander-Group. І анітрохи не пошкодували, так як вікна з нього, завдяки своїй високій якості, красу ліній і технологічності виробництва, стали справжньою окрасою всієї лінійки виготовляються нами виробів з ПВХ. У нижньому і середньому ціновому діапазоні ми виступаємо з профільними системами WDS, які є найбільш оптимальними за критерієм ціна-якість на нашому ринку. В алюмінієвому напрямку, основний упор на нами зроблений на системи фасадів, вікон і дверей, профілю для яких випускаються заводом «Алюмаш» за італійською ліцензії під торговою маркою Текно. При значному збільшенні курсу іноземної валюти до національної, цей алюмінієвий профіль стає однією з найпривабливіших альтернатив на ринку, а незмінно високу якість виготовлення, широка номенклатура і колірна гамма дозволяє впевнено використовувати його в найрізноманітніших і відповідальних проектних рішеннях.

alum_vitag

Наше підприємство не буде пропонувати Вам найдешевшу продукцію, адже порушити баланс між ціною і якістю так легко, як і перетворити в прах імідж фірми, що створюється роками. Але в одному можемо запевнити, що філософія надприбутку не розглядалася при створенні підприємства, адже обдурений таким чином клієнт ніколи більше не стане користуватися послугами новомодних «Остапів Бендерів» і повідає про це своєму оточенню. Тому ми завжди відверті з нашими замовниками і можемо чітко аргументувати наше ціноутворення.
Будемо дуже вдячні, якщо Ви зупинитеся на нашій продукції, ну а ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб про роботу з нами у Вас залишилися самі позитивні враження.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: