Алюмінієві композитні панелі Алюфас в Україні

Монтаж облицювання від 14 робочих днів під ключ
• Офіційний переробник «Алюфас» з 2007 року.
• Понад 100 утеплених фасадів.
• Офіційна гарантія протягом п’яти років.
• Сертифікований персонал.

20191122_093720

Як ми працюємо

1. Дзвінок.
2. Попередня ціна.
3. Зустріч.
4. Розрахунок проекту і комплектації.
5. Остаточна ціна.
6. Підписання договору.
7. Встановлення.

Пристрій

• У виготовленні композитних стінових панелей використовуються тільки екологічно чисті матеріали, що мають достатню гнучкість, міцність і вогнестійкість.
• Алюмінієво-пластиковий композит дуже надійний. Він поєднує в собі всі якості традиційного облицювання, особливі антикорозійні властивості і підвищену зносостійкість. Для цього провідні виробники покривають алюмінієві листи поліефірним лаком або спеціальними системами PVDF (полівінілденфторід).
• Флюорокарбонове покриття відрізняється особливою довговічністю. Саме тому його застосовують для матеріалів, використовуваних із зовнішнього боку. Завдяки поливинилденфториду панелі практично не стираються, відмінно протистоять ультрафіолету і іншим шкідливим діям навколишнього середовища. Облицьований фасад на довгі роки зберігає яскравість кольорів, навіть якщо споруда знаходиться поблизу шосе або на морському узбережжі.
• Приголомшлива звукоізоляція при відмінній акустиці — ось ще один привід вибрати «композит», як називають цей облицювальний матеріал фахівці.

Переваги

Питання утеплення і подальшого благоустрою фасадів будівель з часом стає все більш і більш гострим. Зими в Україні славляться своїми морозами, а ціни на опалення не стоять на місці. Саме тому облицювання громадських та офісних будівель актуально зараз як ніколи. Не обійтися при цьому без алюмінієвих композитних панелей. Це складний матеріал для облицювання фасадів, що складається з декількох шарів: полімерний наповнювач вклеєно між дуже тонкими (з товщиною близько півміліметра) листами алюмінію. Такий тип «сендвіча» надає панелі додаткову жорсткість, робить її набагато міцнішою і забезпечує відмінну шумо- і віброізоляцію.
Поліетиленовий лист в композитної панелі надійно захищений алюмінієм. Ні сонячні промені, ні висока вологість йому не страшні, а значить, таке облицювання прослужить дуже довго. Крім того, панелі можна вибрати в будь-якій кольоровій гамі, щоб освіжити або прикрасити фасад. Сучасні матеріали дуже еластичні і здатні приймати будь-яку форму. Якісний фасад допоможе кожному будинку знайти свій власний особливий архітектурний стиль.
Один металевий лист знижує вібрації від дощу на вулиці практично на порядок гірше, ніж цільна панель. Облицьована композитними панелями стіна з легкого бетону пропустить всередину будівлі в 2 рази менше шуму, сприяючи затишній атмосфері всередині приміщень! При цьому вага панелей значно менше, ніж у їх аналогів, представлених на ринку будівельних матеріалів. При товщині 4 мм одна панель важить всього 7,6 кг. Для порівняння: сталевий лист в 2 рази тонше, але і більш ніж в 2 рази важче. Так що надійні високотехнологічні панелі практично не створюють додаткового навантаження на несучі стіни.
Вибираючи саме композитні фасадні панелі для облицювання будівлі, ви не просто купуєте оздоблювальний матеріал, ви йдете в ногу з часом!

Alufas

Алюфас — український виробник алюмінієвих композитних панелей, що стоїть в одному ряду з передовими європейськими компаніями. Він пропонує широкий вибір матеріалу для облицювання самих різних конфігурацій і відтінків з можливістю індивідуального підходу до замовника. Це дуже важливо, адже до композитних панелей можуть пред’являтися підвищені вимоги. Наприклад, в зв’язку з особливим рівнем пожежної безпеки. В такому випадку матеріали модифікують, змінюючи поліетиленовий шар на пластиковий або мінеральний. Таким чином, у будь-якого замовника є можливість отримати слабогорючі панелі з тими ж показниками міцності і надійності, що і у традиційних.
Варто відзначити, що композитні алюмінієві панелі Алюфас мають не тільки широкий ряд колірних рішень, а й розмірів. Великі плити дозволять зменшити число і розмір швів при монтажі, що істотно знизить час робіт і створить ефект цілісного фасаду. Цьому сприяє і висока еластичність фасадних панелей. Компанія «Красень і Ко» з 2007 року є офіційним переробником алюмінієвих систем Alufas в нашому регіоні.

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Поділитися посиланням: