Треба вірити в мрію

Ми зможемо здійснити Вашу фантазію

Будівництво - це перш за все мистецтво

Ми знаємо свою справу

Складаємо кошторис при виробництві ПВХ вікон

Зробимо вигідну для Вас пропозицію

Ласкаво просимо

Раді вітати Вас на сайті ТОВ «Красень і К». Заздалегідь вдячні за час, який Ви приділили для його перегляду. Наша компанія вже впродовж багатьох років займається виготовленням і установкою вікон, дверей і фасадів з алюмінію та металопластику. У даній області нам допомагає накопичений досвід і конструктивна критика (якщо така є) наших постійних замовників. Ну а ми прагнемо до кращого, що, як кажуть наші клієнти, нам вдається.

За роки роботи з’явилися нові напрямки, які дозволили найбільш повно задовольнити потреби наших замовників. Для приватних клієнтів гостро стояло питання щодо захисту від сонячних променів і від несанкціонованого проникнення – на це ми відповіли виробництвом різного типу жалюзі і захисних ролет. На запит торгових мереж і заправних комплексів про необхідність застосування промислових і гаражних секційних воріт – ми стали здійснювати монтаж даної продукції. Далі виникла необхідність в недорогих, але в той же час якісних металевих дверях – нами створений цех по їх виробництву і порошкового фарбування. На потребу в огорожі сходових маршів приватних будинків і офісно-виробничих будівель нами освоєна технологія виготовлення і монтажу як індивідуальних кованих, так і погонажних перильних огорож з алюмінію, нержавіючої сталі і скла. Наш багатий досвід в склінні фасадів будівель допоміг в освоєнні технології їх утеплення і облицювання профнастилом, композитними панелями і керамогранітом, що дозволило створити замкнутий цикл по монтажу фасаду будь-якого сучасного торгово-промислового об’єкта. Також не оминули ми увагою модну, в наш час, систему скляних внутрішніх перегородок, що стала стандартною для шоу-румів і бутиків, в якій зведено до мінімуму кількість кріпильних елементів, що дозволяє найбільш вигідно представити пропоновану продукцію. У тих галузях, де ми не маємо можливості самі виготовляти кінцевий продукт, як наприклад, двері з МДФ, ми спираємося на перевірених часом партнерів, як в даному випадку, на фабрику дверей «Папа Карло», більш, ніж двадцятирічна робота на ринку України якій говорить сама за себе. Також будучи регіональними представниками фірми TORMAX (Швейцарія), одного з провідних виробників систем автоматики для розсувних і револьверних дверей, ми змогли забезпечити замовника сучасними вхідними системами, без яких немислимий жоден сучасний діловий центр або супермаркет.

Але ми не забуваємо те, з чого починали свою діяльність, алюмінієвих і металопластикових вікон і дверей. За цей час ми змогли максимально вдосконалити технологію, звести до мінімуму так званий «людський» фактор, автоматизувати виробництво і контроль над ним. Як і раніше у нас є пропозиції в нижньому, середньому і преміальному ціновому сегменті вікон і дверей з ПВХ. За останній час зміни торкнулися в основному преміальний сегмент, в якому, з-за неможливості продовження закупівель бельгійського п’ятикамерного профілю концерну «Deceuninck», з яким ми працювали з дня заснування нашої фірми, була обрана альтернатива у вигляді профілю «Brugmann» німецького концерну Salamander- Group. І анітрохи не пошкодували, так як вікна з нього, завдяки своїй високій якості, красу ліній і технологічності виробництва, стали справжньою окрасою всієї лінійки виготовляються нами виробів з ПВХ. У нижньому і середньому ціновому діапазоні ми виступаємо з профільними системами ВДС, як найбільш оптимальними за критерієм ціна-якість на нашому ринку. В алюмінієвому напрямку, основний упор нами зроблений на системи фасадів, вікон і дверей, профілю для яких випускаються заводом «Алюмаш» за італійською ліцензії під торговою маркою ТЕКНО. При значному збільшенні курсу іноземної валюти до національної, цей алюмінієвий профіль стає однією з найпривабливіших альтернатив на ринку, а незмінно високу якість виготовлення, широка номенклатура і колірна гамма дозволяє впевнено використовувати його в найрізноманітніших і відповідальних проектних рішеннях.

Чому обирають нас

  • Накопичений протягом більш ніж десяти років досвід дозволяє реалізовувати скління фасадів практично будь-якої складності;
  • Офіційний регіональний представник компаній – виробників алюмінієвого профілю: «Алюмаш», КМД Alutech, Reynaers і Schuco;
  • Сотні виконаних об’єктів по всій Україні;
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Залишилися питання, ми Вам зателефонуємо

Наше підприємство не буде пропонувати Вам САМУ дешеву продукцію, адже порушити баланс між ціною і якістю так легко, як і перетворити в прах імідж фірми, що створюється роками. Але в одному можемо запевнити, що філософія надприбутки не розглядалася при створенні підприємства, адже обдурений таким чином клієнт ніколи більше не стане користуватися послугами новомодних «Остапів Бендерів» і повідає про це своєму оточенню. Тому ми завжди відверті з нашими замовниками і можемо чітко аргументувати наше ціноутворення.

Будемо дуже вдячні, якщо Ви зупиніться на нашій продукції, ну а ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб про роботу з нами у Вас залишилися самі позитивні враження.

Постачальники